Powstanie film o związku księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Stacja Lifetime chce wyprodukować film o księciu Harrym i jego związku z aktorką Meghan Markle (Suits). Tytuł obrazu to Harry and Meghan: The Royal Love Story

Ekranizacja zaprezentuje związek królewskiej pary od chwili ich pierwszego spotkania na randce w ciemno. Nie zabraknie wątków, w których kochankowie ukrywali się przed medialnym rozgłosem. Książę Harry i Meghan Markle ogłosili zaręczyny w listopadzie 2017 roku. Ceremonia ślubna zaplanowana jest na maj 2018 roku.

Zobacz również: Drogi wolności nowym serialem kostiumowym TVP. Kiedy premiera?

Nie będzie to pierwsza produkcja stacji Lifetime pokazująca losy królewskiej rodziny. W 2011 roku zrealizowano podobny projekt, który przedstawił historię romansu księcia Williama i Kate Middleton – William i Kate.

https://www.youtube.com/watch?v=5diJx87tz4M

Obraz wyreżyseruje Menhaj Huda, a scenariusz przygotuje Scarlett Lacey. Obecnie trwają poszukiwania aktorów do obsady filmu. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, lecz spekuluje się, że podobnie jak produkcja o Williamie i Kate Harry and Meghan: The Royal Love Story zostanie wyemitowany w okolicach daty ślubu.  

Źródło: tvline.com/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z you tube [Prince Harry and Meghan Markle detail proposal and romance| First post-engagement Interview]

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?