Ralph Demolka demoluje Internet na nowych zdjęciach produkcji

Druga część przygód Ralpha Demolki już coraz bliżej. Długo oczekiwany sequel, który nie ma jeszcze polskiego tytułu, ale w oryginale zwie się Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2 mówi nam, że tym razem tytułowy Ralph wraz z Wandelopą będą odkrywać zakątki Internetu. By umilić oczekiwania wszystkim fanom filmu, Disney właśnie opublikował nowe kadry z animacji, które pokazują nam Ralpha w Internecie oraz logo promujące jego nowe perypetie.

Ralph zrobi demolkę w Internecie

Logo filmu

Zobacz również: “Teaser Ralpha Demolki 2 na początek nowego roku!”

Na obrazku widzimy esencję Internetu – cyfrowe avatary, memy z kotami oraz futurystyczne kolorowe błyski z przepływającymi na niebie informacjami. Nowe miejsce akcji bajki na pewno spowoduje, że przygoda Ralpha będzie interesująca, a demolka w sieci to to, na co czekają fani produkcji już od dwóch lat.
Rich Moore pozostaje na reżyserskim stołku, a w animacji głosu udzielą również aktorzy znani z pierwszej części przebojowej bajki m.in. John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer oraz Jane Lynch. Polska premiera jest planowana na 23 listopada 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?