„Strażnicy Galaktyki 2” – James Gunn pokazuje fanom swoje rysunki

Reżyser drugiej części „Strażników Galaktyki” pochwalił się fanom na Facebooku najnowszym szkicem, przygotowanym na potrzeby filmu. W ten sposób Gunn zainicjował kampanię #WhatWeShotWednesday, która ma przypominać, że „środa nie jest dniem garbatego”, ale od tej pory nosi miano „Dnia Groota”.

W ciągu produkcji filmu rysuję tysiące takich miniatur. Wielu z was prosiło, żeby pokazać te rysunki, więc pomyślałem, że zacznę publikować miniatury tego, co kręciliśmy danego dnia. Nie zamierzam wyjaśniać, co każda z nich oznacza, bo nie są uporządkowane. Ale może będziecie w stanie dopasować miniaturę do danego ujęcia, kiedy film już powstanie – napisał James Gunn w swoim inauguracyjnym, środowym poście.

StrażnicyGalaktyki JamesGunn rysunek srodek

Zobacz również: Sylvester Stallone pojawi się w drugiej części “Strażników Galaktyki” w znanym kostiumie?

Reżyserem i scenarzystą drugiej części „Strażników Galaktyki” jest James Gunn. Gwiazdy produkcji to: Sylwester Stallone (Sly), Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin), Pom Klementieff (Mantis), Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell.

Premiera filmu zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net, Yahoo.com/movies / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Stały współpracownik

Miłośniczka specyficznego poczucia humoru kina czeskiego, "krnąbrnych" produkcji Larsa von Triera i fabuł opartych na prawdziwych historiach "z życia wziętych". Ostatnio zafascynowana kinem drogi, szczególnie z udziałem drugiej, obok filmu, pasji - kolei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?