Doctor Strange zadebiutuje w scenie po napisach “Wojny bohaterów”?

Odwieczną tradycją filmów Marvela są zajawki kolejnych blockbusterów, umieszczane po napisach końcowych. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku filmu “Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Reżyser Joe Russo w niedawnej wypowiedzi przyznał, że nie może jeszcze ujawnić, kto się w rzeczonej scenie pojawi, ale na pewno takowa będzie i to nie jedna, nie dwie, a może nawet trzy. Dlatego też wszystkim widzom zaleca się zostanie na miejscach aż do samego końca.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że po napisach zobaczymy pierwszy materiał z Doctorem Strange’em, którego odgrywa brytyjski aktor Benedict Cumberbatch. Film już od kilku miesięcy jest w trakcie produkcji, ale twórcy wciąż nie ujawniają jeszcze żadnych oficjalnych materiałów video, mimo iż premiera przewidziana została na listopada bieżącego roku.

Prócz niego mogą pojawić się też Straznicy Galaktyki. Zdjęcia do kontynuacji hitu w reżyserii Jamesa Gunna rozpoczęły się kilka tygodni temu, więc studio również dysponuje już materiałem, który mogłoby ewentualnie pokazać. Jak będzie finalnie, to pewnie trzeba będzie sprawdzić na własne oczy, ale w kolejce do subtelnej zapowiedzi czeka też Hulk, który ma uwolnić swoją furię w Asgardzie, w “Thor: Ragnarok”. Możliwości co pokazać Marvelowi nie brakuje, więc słowa Joe Russo o trzech scenach końcowych mogą być czymś więcej niż tylko żartem. A wy, którego superbohatera chcielibyście zobaczyć?

źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: moviepilot.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?