Bohaterowie “X-Men: Apocalypse” na okładkach majowego Empire

W sieci pojawiły się właśnie okładki majowego wydania magazynu Empire. Widzimy na nich bohaterów filmu w walce z potężnym mutantem Apocalypse. Co więcej, wszystkie dziewięć ułożone ze sobą prezentują się naprawdę imponująco.

Zobacz takźe: “X-Men: Apocalypse” – nowy zwiastun produkcji!

Nightcrawler

Apocalypse

Storm i Archanioł

Jean Grey

Bestia i Cyklop

Profesor Xaver

Moira Macdaggert i Psylocke

Magneto

Mystique i Quicksilver

Wszyscy bohaterowie

Opis dystrybutora: Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse przejął moce wielu innych mutantów, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy budzi się do życia po wielu tysiącach lat, postanawia podbić świat i gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto (Michael Fassbender). Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Mimo iż los Ziemi wydaje się przesądzony, Raven (Jennifer Lawrence) i Profesor X (James McAvoy) postanawiają wkroczyć do akcji i z pomocą grupy młodych X-Menów powstrzymać wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem.

Zobacz takźe: “X-Men: Apocalypse” – Olivia Munn o roli twardzielki Psylocke

W filmie wystąpią: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

Obraz reżyseruje Bryan Singer. Polska premiera zapopowiedziana jest na 20 maja.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Empire

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?