DJ – zwiastun polskiego filmu muzycznego. W obsadzie aktor z Gry o Tron

DJ to produkcja mająca odsłonić kulisy świata europejskiej muzyki klubowej. W sieci dostępny jest już zwiastun filmu inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami, który zaprezentuje historię utalentowanej, undergroundowej polskiej DJ-ki Mini.

https://www.youtube.com/watch?v=sa2v18gg-yA

Opis filmuGłówna bohaterka jest piękna, ambitna i utalentowana. Brakuje jej tylko wiary w siebie. Mini wkracza w wielki świat muzyki klubowej – świat często bezwzględny, w którym łatwo się zatracić i porzucić swoje wartości. To hermetyczne środowisko zdominowane przez mężczyzn. Czy kobieta się w nim odnajdzie? Ile poświęci i jak daleko się posunie, by osiągnąć sukces i zaspokoić własne ambicje? Czy porzuci swoje wartości i przekroczy własne granice? 

Zobacz również: Klatka – Eryk Lubos kolejną gwiazdą pierwszego polskiego filmu o MMA

W głównej roli występuje Maja Hirsch (Brzydula, Jak pozbyć się celluitu, Bodo), a towarzyszą jej m.in. Daniel Olbrychski, Robert Gonera, Marcel Borowiec oraz występujący w zagranicznych produkcjach Miltos Yerolemou (Syrio Forel z Gry o tron, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy), Rosalind  Halstead (Wichrowe Wzgórza, Bridget Jones) i Cristian Solimeno (Wyścig, Biblia, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć).  

 Silvio Forel DJ film Maja 6 big

Film wyreżyserował debiutant – Alek Kort (pseudonim artystyczny), autorem zdjęć jest Paweł Flis (Demon, Chrzest, Pakt). Muzykę do filmu skomponował multiinstrumentalista i kompozytor, DJ Uner. Zdjęcia zrealizowane były w Polsce, w Wielkiej Brytanii oraz na Ibizie. Przy produkcji filmu pracowała międzynarodowa ekipa. Całość zajęła 34 dni zdjęciowe.

Film będzie miał premierę w Polsce (19 stycznia 2018), a także w Londynie i na Ibizie.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: DJ Film/materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?