“X-Men: Apocalypse” – Olivia Munn o roli twardzielki Psylocke

Przed chwilą został zaprezentowany nowy zwiastun filmu „X-Men: Apocalypse”. Tymczasem Olivia Munn, odtwórczyni roli hardkorowej mutantki Psylocke opowiada, co zauroczyło ją w tej wyjątkowo „silnej i odjazdowej” bohaterce.

W rozmowie z CNET aktorka wyznała, co najbardziej pociąga ją w roli Psylocke, jednego z Jeźdźców Apokalipsy najnowszej produkcji Bryana Singera. Zaprezentowano również nowe zdjęcie, prezentujące mutantkę w pełnej okazałości.

Od dawna uwielbiam Psylocke. To prawdziwa twardzielka w świecie komiksów, w którym kobiety często nie mogą być silne i niezależne. Widzieliście już wielu superbohaterów, którzy nie zawsze chcą zabijać i jeśli tylko mogą, to tego unikają. Ona nigdy nie miała problemu z zabijaniem i podoba mi się to, że jest czarnym charakterem, który nie ma z tym żadnego problemu. Posiada umiejętność telekinezy i telepatii, więc może czytać w myślach. Może wszystko stworzyć siłą umysłu. Aby wygrać w walce może stworzyć górę, która na ciebie spadnie. Jednak jej wybór padł na miecz, którym zabija w bezpośrednim starciu. Zawsze wydawało mi się to fajne i hardkorowe – przyznaje Olivia Munn.

Zobacz również: “X-Men: Apocalypse” – nowy zwiastun produkcji!

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

„X-Men: Apocalypse” to zwieńczenie trylogii „X-Men”. Wcześniej ukazały się produkcje „X-Men: Pierwsza Klasa” i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Polska premiera filmu odbędzie się 27 maja 2016 roku.

Xmen OliviaMunn środek

Źródło: CNET / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Miłośniczka specyficznego poczucia humoru kina czeskiego, "krnąbrnych" produkcji Larsa von Triera i fabuł opartych na prawdziwych historiach "z życia wziętych". Ostatnio zafascynowana kinem drogi, szczególnie z udziałem drugiej, obok filmu, pasji - kolei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?