Chappaquiddick – pierwszy zwiastun o słynnym wypadku Teda Kennedy’ego

W sieci zadebiutował pierwszy trailer dramatu pt. Chappaquiddick. Produkcja opowie historię skandalu i tajemniczych wydarzeń otaczających tragiczny wypadek samochodowy, w którym udział brał Ted Kennedy, brat byłego prezydenta USA. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=119&v=jTzPXc2DW2k

Zobacz również: The Looming Tower – Rywalizacja CIA z FBI przyczyną tragedii z 11 września? Pierwsze spojrzenie na nowy serial Hulu

Chappauiddick opowie o tym jak Mary Jo Kopchne, 28 letnia pracowniczka kampanii prezydenckiej, utonęła w 1969 roku w samochodzie, który prowadził Senator Ted Kennedy. Brat Roberta Kennedy’ego prowadząc samochód, zjechał z mostu, po czym maszyna wpadła wody. Kopchne, w przeciwieństwie do Teda, nie mogła się wydostać z samochodu, w wyniku czego zmarła. Później Senator został przez sąd uznany za winnego, za opuszczenie miejsca wypadku i nie udzielenia pomocy kobiecie. 

Teda Kennedy’ego, gra Jason Clarke, w rolę Mary Jo wciela się Kate Mara, a Eda Helmsa (Kac Vegas) zobaczymy w roli Joe Gargana, kuzyna Senatora, jednego z dwóch osób, do którego Kennedy zadzwonił zaraz po wypadku, zamiast na policję. Ponadto w filmie grają równiez: Jim Gaffigan, Clancy Brown, Taylor Nichols, Olivia Thirlby i Bruce Dern.

Reżerysem produkcji jest John Curran (Malowany welon), a scenariusz napisali:Taylor Allen i Andrew Logan. Premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?