RZA z nowym heist movie w gwiazdorskiej obsadzie!

Raper ze słynnej kapeli Wu Tang Clan z całkiem pokaźnym już dorobkiem jako aktor i reżyser stworzy swój kolejny film. Tym razem będzie to heist movie z pewnym urozmaiceniem w postaci umiejscowienia akcji w Nowym Orleanie dopiero liżącym rany po natarciu huraganu Katrina. W Cut Throat City dwójka dawnych przyjaciół z osiedla postanawia obrobić kasyno znajdujące się w samym centrum miasta. Aby tego dokonać, zatrudniają do pomocy gangstera.

W filmie główne role zagrają nie byle jakie gwiazdy, bo Terrence Howard, Weasley Snipes, raper i aktor T.I. oraz znana ostatnio z występu w Baby Driver Eiza Gonzalez. Film został całkowicie sfinansowany przez Mendelsohn’s Union Patriot Capital Management. Jim Steele i Natalie Perrotta są producentami wykonawczymi, z koprodukcją Jaroda Einsohna, soundtrackiem do filmu zajmie się z kolei sam RZA. Zaciekawieni?

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?