“Rendel” – teaser trailer filmu o pierwszym fińskim superbohaterze!

Do sieci trafiła teaserowa zapowiedź wideo filmu “Rendel”, opowiadająca o losach pierwszego fińskiego superbohatera! Możecie obejrzeć ją poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=6O989miBqkQ

Rendel to film o fińskim superbohaterze, którego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. To pełnowymiarowa produkcja, która przedstawi światu nowego bohatera, tytułowego Rendela. Droga jaką projekt przebył od fazy planów, aż do realizacji, była długa, jednak przemyślana. Początki sięgają okresu szkolnego reżysera filmu – Jesse Haaja. 

Rendel

Ten bohater narodził się 17 lat temu, kiedy Haaja naszkicował pierwsze modele postaci. W ten sposób narodziła się idea tego mrocznego superbohatera. Przez lata rozwijała się w głowie reżysera, jednak wziąć pozostawała w fazie marzeń. Ten młody człowiek, nie wiedział jeszcze, że pewnego dnia zaprezentuje swojego superbohatera całemu światu na festiwalu w Cannes.

Rendel

W marcu 2013 roku, w 30. urodziny reżysera, Jesse Haaja siedział w domu ze szklanką whiskey i bez zastanowienia zdecydował, że musi zrobić ten film. Ten właścicielem firmy reklamowej, stanął przed dużym wyzwaniem. Idea stworzenia krótkometrażowego filmu, rozrozła się do pełnowymiarowego projektu filmu akcji.

W maju 2015 roku, pojawienie się na festiwalu w Cannes, stało się prawdą. Haaja zebrał grono specjalistów i osób, które wspierały go przy produkcji filmu. Wspólnie wpadli na pomysł, aby zaprezentować film na festiwalu w Cannes.

Rendel

Ten festiwal był prawdziwym bodźcem, który pchnął projekt naprzód. Uzyskano dystrybutora i współproducenta oraz rzeszę profesjonalistow związanych z branżą filmową. Dzięki temu projekt wskoczył na wyższy poziom i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ostatnia scena kręcona do filmu, będzie miała miejsce zaraz po tegorocznym festiwalu w Cannes.

Źródło: rendelmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: rendelmovie.com

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?