Gwiazda To dołącza do obsady Shazam!

Znany z roli w ogromnym sukcesie kasowym ostatnich miesięcy To, Jack Dylan Grazer dołącza do obsady filmu Shazam!. Będzie współpracował z obsadzonymi już do tej pory Zacharym Levi i Asherem Angelem. Poza rolą w To, która przyniosła rozgłos zarówno jemu, jak i całej dziecięcej ekipie grającej w horrorze, Jack Dylan Grazer znany jest też z serialu stacji CBS Me, Myself & I. Teraz pracuje nad filmem Beautiful Boy, gdzie wystąpi u boku Steve’a Carella i Timothée Chalamet.

Zobacz również: Przyszły Shazam o uciętej kwestii z Thor: Ragnarok

Scenariusz do filmu ma przygotować Darren Lemke (Jack: pogromca olbrzymów). Producentem będzie Peter Safran (Obecność). Szczegóły fabuły filmu jeszcze nie są znane.

Shazam po raz pierwszy zadebiutował w 1939 roku na łamach komiksu Whiz Comics #2, a stworzyli go Bill Parker i C.C. Beck. Bohaterem jest młody chłopiec, Billy Batson, który po wypowiedzeniu zaklęcia Shazam, zamienia się w Kapitana Marvela – superbohatera o ogromnej sile i zdolności latania. 

Produkcja zadebiutuje w kinach w kwietniu 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Variety

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?