“Pamiętnik księżniczki” – trzecia część filmu w planach

Wszystko wskazuje na to, że powstanie trzeci, po “Pamiętniku księżniczki” (2001) i “Pamiętniku księżniczki 2: Królewskie zaręczyny” (2004), film, którego bohaterką będzie Mia Thermopolis. Nic przeciwko takiemu przedsięwzięciu nie mają ani reżyser obydwu części, ani odtwórczyni głównej roli, Anne Hathaway (“Interstellar”, “Miłość i inne używki”).
 
W rozmowie z portalem People Garry Marshall (“Pretty Woman”, “Mother’s Day“) powiedział: 
 

Widziałem się z nią [Hathaway] parę tygodni temu. Chyba chcemy, aby “Pamiętnik księżniczki 3” powstał na Manhattanie. Anne jest teraz w zaawansowanej ciąży, więc musimy poczekać na narodziny dziecka. Myślę, że później się za to zabierzemy. 

Polecamy także: “Mother’s Day” – Hudson, Roberts i Aniston na pierwszym plakacie

 
 
Choć nie ma jeszcze szczegółów dotyczących ewentualnej daty rozpoczęcia prac nad projektem, Marshall nie wyklucza powrotu na ekrany bohaterów znanych z poprzednich części – na przykład Sir Nicholasa, granego przez Chrisa Pine’a (“Czas próby“, “Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny”).
 

Być może – stwierdził Marshall – Jest teraz dość rozchwytywany. 

Sam Pine najwyraźniej nie miałby nic przeciwko udziałowi w projekcie. W czasie zorganizowanej przez Entertainment Weekly w styczniu tego roku Tumblr session, w odpowiedzi na pytanie fanki: “Czy nie modlisz się każdej nocy o Pamiętniki księżniczki 3??? Bo ja tak”, napisał: “Czytałaś mój pamiętnik???”.
 
Źródło: People.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?