Midnight Sun – zwiastun melodramatu z synem Schwarzeneggera i gwiazdką Disneya

Midnight Sun to nadchodzący amerykański wyciskacz łez dla nastolatków, którego gwiazdami są Patrick Schwarzenegger (Długa droga do domu, Łowcy zombie) oraz niepokorna gwiazdka Disneya Bella Thorne (Opiekunka, Amityville: Przebudzenie). W sieci dostępny jest już zwiastun filmu, który jest remakiem japońskiego Taiyô no uta z 2006 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=6REwrp7iPQo

Film przedstawi historię siedemnastoletniej Katie Price (Thorne), która prowadzi “wampirzy” żywot, gdyż cierpi na przypadłość zwaną skórą pergaminową. Z tego powodu w ciągu dnia musi przebywać w domu, który zamieszkuje razem z ojcem. Na zewnątrz wychodzi wyłącznie po zmroku, by na lokalnej stacji kolejowej umilać podróznym czas grywając na gitarze. Pewnej nocy spotyka Charliego (Schwarzenegger), byłego licealnego sportowca, w którym skrycie podkochiwała się od dłuższego czasu. Dwójka rozpoczyna wakacyjny romans, a dziewczyna postanawia ukryć przed chłopakiem swoją chorobę.

Zobacz również: Ponad wszystko – recenzja bardzo podobnego romansidła dla młodzieży

Reżyserią zajął się Scott Speer (Step Up 4 Revolution). Amerykańską adaptację scenariusza przygotował debiutant Eric Kirsten.

Amerykańska premiera Midnight Sun wyznaczona została na 23 marca 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?