“Hardcore Henry” – polski zwiastun i plakat filmu!

Już 8 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje „Hardcore Henry” – pierwszy film akcji nakręcony całkowicie z perspektywy pierwszej osoby. Dystrybutor Monolith Films udostępnił polski zwiastun tejże produkcji. Znajdziecie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=mdDsXZXra4s

Dystrybutor opublikował również polski plakat filmu “Hardcore Henry”. 

Hardcore Henry Plakat

Opis produkcji: Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz…

Za reżyserię filmu odpowiada Ilya Naishuller, natomiast producentem jest Timur Bekmambetov („Wanted: Ścigani”). W filmie wystąpią: Haley Bennett („Bez litości”, „Prosto w serce”, „Strach”), Tim Roth („Nienawistna ósemka”, „Pulp Fiction”, „Grace Księżna Monako”, „Niesamowity Hulk”) oraz Sharlto Copley („Elizjum”, „Czarownica”, „Dystrykt 9”)

Źródło: Monolith Films / Ilustracja wprowadzenia: Monolith Films

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?