Sherlock Holmes jako skrzat! Zobacz zwiastun animacji

Zapewne wielu z Was pamięta film animowany Gnomeo i Julia. Animacja luźno oparta na fabule szekspirowskiego dramatu była bardzo popularna w 2011 roku. Stąd też nic dziwnego, że prace nad jej sequelem pod tytułem Sherlock Gnomes trwają. Tym razem oprócz postaci znanych z adaptacji Romea i Julii  pojawi się Sherlock Holmes, postać wykreowana przez Arthura Conana Doyle’a pod koniec XIX wieku. Głosem Sherlocka będzie Johnny Depp, a Emily Blunt oraz James McAvoy użyczą głosu Julii i Gnomeo.

Pojawił się już pierwsz oficjalny zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=comz38kRsb0

Zobacz również: Recenzja filmu Sherlock Holmes (2009)

Animacja opowiada o detektywie, który zostaje wezwany przez Gnomeo i Julię, znanych z poprzedniej animacji o skrzatach ogrodowych w celu rozwiązania sprawy zniknięcia innych ozdób ogrodowych. Premiera filmu została zaplanowana na 23 marca 2018 roku. Tym razem nie reżyseruje Kelly Abury, lecz tego zadania podołał się John Stevenson. 

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?