Blade of the Immortal – ekskluzywny plakat niesamowicie krwawego widowiska!

Wytwórnia Magnet Releasing za pośrednictwem portalu ComingSoon.net opublikowała ekskluzywny plakat nadchodzącego wielkimi krokami filmu Blade of the Immortal, czyli najbardziej krwawego dzieła Takashiego Miike! Udostępnioną grafikę możecie podziwiać poniżej. Jak Wam się podoba? 

bladeoftheimmortal

Zobacz również: Anna Kendrick jako córka Świętego Mikołaja! Zobacz pierwszy fotos z filmu Nicole!

Opis filmu: Takuya Kimura występuje w obrazie jako samurai Manji, którego przeszłość naznaczona jest krwią zarówno niewinnych ofiar, jak i podłych szumowin. Współcześnie doświadczony wojownik prowadzi przestępcze życie w feudalnej Japonii. Po tym, jak bohater został dotknięty specyficzną klątwą narzucającą na niego obowiązek zgładzenia pożądanej ilości złych ludzi, zanim ten będzie mógł spokojnie odejść do zaświatów, Manji spotyka na swojej drodze młodą dziewczynę (Hana Sugisaki). Ta nakłania samuraja do zostania jej oddanym ochroniarzem. Przyrzekając dziewczynie wierność, lojalność, bezpieczeństwo i zemstę, niepokonany wojownik rusza w ślad za grupą zuchwałych zabójców, którzy wyrżnęli rodzinę jego nowej pracodawczyni.

Obsada produkcji: jedna z największych japońskich gwiazd – Takuya Kimura (Ruchomy zamek Hauru), debiutantka w branży filmowej – Hana Sugisaki, Sota Fukushi, Hayato Ichihara, Erika Toda, Kazuki Kitamura, Chiaki Kuriyama, Shinnosuke Mitsushima, Ken Kaneko, Yoko Yamamoto, Ebizo Ichikawa, Min Tanaka i Tsutomu Yamazaki.

Powstała na podstawie mangi Hiroako Samury dzięki Tetsuya Oishi produkcja skupi się na ukazaniu wszelakich możliwych sposobów uszkodzenia człowieka za pomocą mieczy oraz innych wymyślnych broni białych. Zatem kończyny będą tutaj licznie odcinane, a niektóre z nich, w kilku przypadkach, dosłownie odrosną na prawowitym im miejscu. 

Premiera widowiska miała już miejsce w Japonii oraz Grecji. Poza tym Blade of the Immortal pojawiło się także na licznych festiwalach filmowych na całym świecie. W Ameryce zadebiutuje już 3 listopada. O polskiej dacie premiery krwawego widowiska jeszcze nic nie wiadomo. Warto tutaj dodać, że Blade of the Immortal to również drugi wspólny projekt Magnet oraz Miike. Pierwszym z nich był wydany w 2011 roku, prawdziwy majstersztyk – 13 zabójców. Blade of the Immortal to również setny film Takashiego Miike – mam tu na myśli jego dorobek reżyserki, przyznajcie, iż jest on naprawdę imponujący.

Źródło: EMPIRE; ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CJ Entertainment; Magnet Releasing

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?