Liga Sprawiedliwości – poznajcie Cyborga! Nowe informacje o niespodziewanym cameo!

Po prezentacjach Aquamana i Flasha pora na najmniej znaną postać z filmowej grupy Justice League – Cyborga! 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=84&v=6jDuOjz2T20

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – poznajcie Flasha! Nowy materiał zza kulis filmu i ruchomy plakat!

To nie koniec, bowiem wraz z powyższymi materiałami prasowymi otrzymujemy informacje o cameo Marka McClure’a, czyli Jimmiego Olsena z oryginalnej kwadrologii Supermana oraz Supergirl. Zagra on policjanta, którego, jak widzieliśmy, uratował właśnie Cyborg:

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – poznajcie Aquamana! Nowy materiał zza kulis filmu!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?