Second Act – Vanessa Hudgens i Annaleigh Ashford obok Lopez w nowej komedii romantycznej!

Vanessa Hudgens (seria High School Musical) i Annaleigh Ashford (Masters of Sex) dołączyła właśnie do obsady komedii romantycznej zatytułowanej Second Act, której gwiazdą została Jennifer Lopez (Pokojówka na Manhattanie). Takie informacje podał niedawno portal Deadline. W obsadzie produkcji, oprócz rzeczonych powyżej dam, znajduje się również Leah Remini (Diabli nadali). Wytwórnia STXfilms obsadziła Vanessę Hudgens w roli młodej kierowniczki klepu Big Box, której imię to Zoe. Z kolei Annaleigh Ashford zagra Hildy. Hudgens, będąc podekscytowana występem z Lopez, zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych poniższe zdjęcie. Reżyserią obrazu zajmie się Peter Segal. Nad rozwojem projektu czuwa wspominania firma STX razem z Lopez. Pomysłodawcami produkcji są Elaine Goldsmith-Thomas i Justin Zackham.

MV5BMTY4NjM3Mjc4NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDA5NDI1NjE. V1 SY1000 CR0013501000 AL

Zobacz również: Ujawniono oficjalny tytuł filmu o Hanie Solo!

Second Act to komedia romantyczna pod wieloma względami przypominająca Pokojówkę na Manhattanie, w której również występowała Lopez, oraz klasykę gatunku – Pracującą dziewczynę. Kiedy kobieta zatrudniona w wielkim sklepie, grana przez sławną piosenkarkę, postanawia przebudować swoje dotychczasowe życie, dostaje szansę udowodnienia Madison Avenue, że uliczna mądrość potrafi być równie cenna, co uniwersytecki stopień. Poza tym bohaterka zrozumie, że na kolejny rozdział nigdy nie jest za późno. Remini wcieli się w Joan, czyli najlepszą przyjaciółkę Lopez i współpracownicę z Queens.

Scenariusz został napisany przez Justina Zackhama (Choć goni nas czas) i Elaine Goldsmith-Thomas. Wyprodukowaniem projektu zajmą się: wspomniana powyżej dwójka, Jennifer Lopez oraz wytwórnia Benny Medina.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros; NBC; Evans Vestal Ward

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?