Bernthal i Holland pomogli sobie nawzajem w zdobyciu ról Punishera i Spider-Mana

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nieprędko na ekranach kin zobaczymy razem Spider-Mana i Punishera, jednak nie stało to na przeszkodzie, aby Ci dwaj bohaterowie, pomogli sobie wzajemnie w zdobyciu ról. Chodzi konkretnie o aktorów, którzy te role otrzymali – Jona Bernthala oraz Toma Hollanda. Otóż w wywiadzie dla New York Daily News, Bernthal zdradził, że podczas pracy na planie filmu “Pilgrimage”, gdzie poznał Hollanda, postanowili pomóc sobie wzajemnie w zdobyciu ról Punishera oraz Spider-Mana, w projektach Marvela.

Stworzyliśmy nagrania podczas naszego pobytu w Irlandii. Wpierw pomogłem Tomowi zrobić próbkę do jego castingu na Spider-Mana, a potem wspólnie zrobiliśmy to samo do mojego castingu do roli Punishera. Wszystko nagraliśmy w międzyczasie zdjeć tego niezależnego filmu, który kręciliśmy w Irlandii. Te nagrania naprawdę istnieją, możecie spytać ludzi z Marvela ale ostrzegam, to jak próba włamania się do Fort Knox.

Ostatnie słowa Bernthala wyraźnie sugerują, że nieprędko wspomniane nagrania ujrzą światło dzienne. Może kiedyś doczekamy się umieszczenia ich jako dodatku do któregoś z filmów, np. nowego “Spider-Mana”.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?