Second Act – Leah Remini dołącza do obsady filmu utrzymanego w duchu Pokojówki na Manhattanie!

Wytwórnia STXfilms ogłosiła niedawno, że Leah Remini dołączyła do obsady nadchodzącej wielkimi krokami komedii romantycznej z Jennifer Lopez w roli głównej pt. Second Act. Reżyserią obrazu zajmie się Peter Segal. Rozwojem projektu zajęła się wspominania firma STX razem z Lopez na podstawie pomysłu Elaine Goldsmith-Thomas i Justina Zackhama.

MV5BMTM4NzQ2NTE0Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwNjc0MDgxMDE. V1

Zobacz ównież: Wikingowie powracają! Pomysłowe zwiastuny postaci oraz prawdziwa jatka na nowym plakacie serialu!

Remini to zgarniająca liczne nagrody aktorka, bestsellerowa autorka według New York Timesa i producentka wykonawcza występująca aktualnie w sitcomie stacji CBS, Kevin Can Wait. Opisywana pani wygrała niedawno swoją pierwszą nagrodę Emmy za serię platformy A&E pt. Leah Remini: Scientology and the Aftermath. Trwa obecnie drugi sezon wspomnianego show.

Second Act to komedia romantyczna pod wieloma względami przypominającą Pokojówkę na Manhattanie, w której również występowała Lopez, oraz klasykę gatunku – Pracująca dziewczyna. Kiedy kobieta zatrudniona w wielkim sklepie, grana przez sławną piosenkarkę, postanawia przebudować swoje dotychczasowe życie, dostaje szansę udowodnienia Madison Avenue, że uliczna mądrość potrafi być również cenna, co uniwersytecki stopień. Poza tym bohaterka zrozumie, że na kolejny rozdział nigdy nie jest za późno. Remini wcieli się w Joan, czyli najlepszą przyjaciółkę Lopez i współpracownicę z Queens.

Scenariusz został napisany przez Justina Zackhama (Choć goni nas czas) i Elaine Goldsmith-Thomas. Wyprodukowaniem projektu zajmą się: wspomniana powyżej dwójka, Jennifer Lopez oraz wytwórnia Benny Medina.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Miller Mobley

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?