Replicas – zwiastun filmu science fiction z Keanu Reevesem pokazany na New York Comic Conie!

Podczas tegorocznego New York Comic Conu pokazano zwiastun filmu science fiction zatytułowanego Replicas z Keanu Reevesem w roli głównej. Na ekranie towarzyszyć mu będą m.in. Thomas Middleditch (Dolina Krzemowa) i Alice Eve (W ciemność. Star Trek).

https://www.youtube.com/watch?v=yBt9zuvZxIc

Zobacz również: Replicas – pierwsze zdjęcie promujące nowy film sci-fi z Keanu Reevesem!

Warto tutaj dodać, że Reeves również wyprodukował omawianą produkcję wraz ze swoim partnerem, Stephenem Hamelem i odpowiedzialnym za serię Transformers Lorenzo di Bonaventurą. Scenariusz do obrazu napisał Chad St. John (Londyn w ogniu) na podstawie historii dostarczonej przez drugiego ze wspomnianych powyżej panów. Reżyserem widowiska został Jeffrey Nachmanoff (Pojutrze).

Replicas opowiada historię naukowca Williama Fostera (Keanu Reeves), który traci swoją rodzinę w tragicznym wypadku samochodowym. Główny bohater zwróci się o pomoc do innego badacza Eda Whittle’a (Thomas Middleditch), by pomógł mu on wykorzystać najnowocześniejszą technologię umożliwiającą sklonowanie ciał i stworzenie replik. Okazuje się jednak, że będzie mógł przywrócić do życia jedynie trzech z czterech członków swojej rodziny.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Evan Agostini/Invision/AP

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?