Blade Of The Immortal – krwawe widowisko zaprasza! Nowy zwiastun i plakat!

Być może już widzieliście, a przy okazji również szeroko uśmiechnęliście się do ekranu komputera, oglądając przeznaczony jedynie dla dorosłych zwiastun nowego jak najbardziej krwawego dzieła Takashi Miike, a mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Blade Of The Immortal! Tym razem mamy dla was kolejny trailer tego nieziemsko zapowiadającego się widowiska, jak również jego świetny plakat. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=GajHeLJyd6Q

Zobacz również: Powstanie Lucy 2! Kontunuacja Valeriana i Miasta Tysiąca Planet pod znakiem zapytania!

Takuya Kimura występuje w obrazie jako samurai Manji, którego przeszłość naznaczona jest krwią zarówno niewinnych ofiar, jak i podłych szumowin. Współcześnie doświadczony wojownik prowadzi przestępcze życie w feudalnej Japonii. Po tym, jak bohater został dotknięty specyficzną klątwą narzucającą na niego obowiązek zgładzenia pożądanej ilości złych ludzi, zanim ten będzie mógł spokojnie odejść do zaświatów, Manji spotyka na swojej drodze młodą dziewczynę (Hana Sugisaki). Ta nakłania samuraja do zostania jej oddanym ochroniarzem. Przyrzekając dziewczynie wierność, lojalność, bezpieczeństwo i zemstę, niepokonany wojownik rusza w ślad za grupą zuchwałych zabójców, którzy wyrżnęli rodzinę jego nowej pracodawczyni.

blade of the immortal

Powstała na podstawie mangi Hiroako Samura dzięki Tetsuya Oishi produkcja skupi się na ukazaniu wszelakich możliwych sposobów uszkodzenia człowieka za pomocą mieczy oraz innych wymyślnych broni białych. Zatem kończyny będą tutaj licznie odcinane, a niektóre z nich, w kilku przypadkach, dosłownie odrosną na prawowitym im miejscu.

Najpierw omawiane widowisko zadebiutuje na Festiwalu Filmowym w Londynie, co odbędzie się 8 października, a następnie trafi do kin na całym świecie. Stanie się to 8 grudnia.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – CJ Entertainment

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?