Sylvester Stallone pojawi się w drugiej części “Strażników Galaktyki” w znanym kostiumie?

UWAGA – POTENCJALNE SPOILERY

Ostatnio mogliście się dowiedzieć, że do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające Sly’a zmierzającego na plan kręcenia drugiej odsłony “Strażników Galaktyki” z odpowiednim scenariuszem w ręku. Jednakże nie podano wówczas żadnego konkretnego oświadczenia w tej sprawie. Szczęśliwie wczoraj okazało się, iż aktor nie tylko dostał rolę we wspomnianym filmie, lecz założy również kostium przypominający kombinezon znany wszystkim fanom Sylvestera Stallone’a z filmu “Sędzia Dredd” – adaptacji komiksu, w którym rzeczony aktor zagrał tytułowego bohatera; obraz został wydany w 1995 roku.

Powyższą informację dostarczył portal On Location Vacations na podstawie anonimowego źródła. Wypada tutaj zaznaczyć, że podobny kostium Sly’a do granej poprzednio przez niego postaci na pewno nie oznacza pojawienie się tego bohatera w drugiej części “Strażników Galaktyki”; m.in. dlatego, że charakterystyczny protagonista nie należy do uniwersum Marvela. Prawdopodobnie chodzi tutaj o sentyment kinomanów do aktora. Jednakże Sylvester Stallone może w filmie zagrać członka organizacji Nova Corps, ponieważ jej poplecznicy mają poniekąd zbliżone kostiumy do odegranego przez niego przed laty Sędziego Dredda.

Sylvester Stallone

Zobacz również: Nowe zdjęcie obsady i reżysera “Strażników Galaktyki 2”

Ponadto portal OLV dał do zrozumienia, że w poprzednim tygodniu twórcy drugiej odsłony filmu pt. “Strażnicy Galaktyki” nakręcili zupełnie nową scenę, która zawierała występ uwielbianego przez wszystkich Kaczora Howarda.

Reżyserem i scenarzystą obrazu jest James Gunn. Gwiazdami produkcji są następujące osoby: Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Sean Gunn (Kraglin), Pom Klementieff (Mantis), Elizabeth Debicki, Chris Sullivan i Kurt Russell.

Premiera filmu zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?