Ben Affleck o solowym Batmanie, utracie Robina i o Wonder Woman!

W wywiadzie dla Entertainment Weekly, Ben Affleck wypowiedział się na temat solowego filmu o Batmanie, utraty filmowego Robina oraz o postaci Wonder Woman. 

Oczywistym jest, że Warner Brothers wyrażają chęć zrealizowania filmu o Batmanie. Projekt znajduje się w fazie rozwoju, lecz ja jestem w tym momencie w pełni skupiony na pracy przy filmie “Live By Night”. To mój cel na najbliższą przyszłość, a jestem typem faceta, który woli skoncentrować się w danym momencie na jednym, konkretnym filmie. Gdy skończę pracę przy wspomnianym projekcie, wtedy przejdę do kolejnego i ustalę sobie co to w ogóle będzie.

ben affleck

Zobacz również: J.K. Simmons zostanie nowym Komisarzem Gordonem!

Na temat filmowego Robina:

Batman jest gorzko rozczarowany przeszłością, bowiem stracił przyjaciela, który walczył u jego boku. To musiało mieć na niego katastrofalny wpływ. Naszym celem było pokazanie widzom, że on naprawdę dużo przeszedł i poniósł wiele strat.

ben affleck

Zobacz również: Christian Bale mógł zagrać w filmie “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?!

O Wonder Woman, w którą wciela sie Gal Gadot:

Gdy pomyśli o niej, to zdaje sobie sprawę, że na świecie zapewne jest więcej podobnych do niej osób. To z jednej strony daje mu nadzieję, a z drugiej przeraża go, bowiem tego typu postacie mogą sprawić, że ludzie staną się bezsilni. Pamiętajcie, że Batman to największy detektyw na świecie i jeśli podejrzewa, że na świecie jest więcej osób pokroju Diany i, że ona może być kimś wyjątkowym, to zaczyna go to inspirować.

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?