“Baywatch” – pierwsze oficjalne zdjęcie Alexandry Daddario!

W związku z trwającymi zdjęciami do nowego dzieła wytwórni Paramount Pictures pt. “Baywatch” do sieci trafiła nowa fotka, na której znajduje się Alexandra Daddario wraz z Dwayne’em Johnsonem. Aktorka miała już okazję wystąpić z rzeczonym gwiazdorem kina akcji na planie filmu “San Andreas”. Wówczas odegrała rolę córki bohatera The Rocka. Poniżej zatem możecie zobaczyć pierwszą oficjalną fotkę Alexandry Daddario z filmu “Baywatch“. Główną rolę w obrazie gra Dwayne Johnson i Zac Efron.

Alexandra Daddario - "Baywatch"

Zobacz również: Alexandra Daddario na zdjęciach z planu “Baywatch”

W obsadzie filmu, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, zobaczymy także Kelly Rohrbach, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. “Baywatch” to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu. Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”.

Zobacz również: Dwayne Johnson i Zac Efron na nowych zdjęciach z planu “Baywatch”

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła “Baywatch” odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu “Piątek 13-go”, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Z kolei funkcję producentów kinowego “Słonecznego patrolu” pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?