Darth Vader spotka młodego Hana Solo?

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Spencer Wilding – wcielający się w Łotrze 1 w Dartha Vadera – miał odwołać swój udział w Fandom Fest w Kentucky, by móc nakręcić sceny do filmu o Hanie Solo. Tymczasem That Hashtag Show, powołując się na anonimowe źródło związane z produkcją obrazu, zaznacza, że aktor był widziany na planie filmowym niecałe dwa tygodnie temu. Miał być wówczas ubrany w zbroję Dartha Vadera. Portal przyznaje, że nie wiadomo, czy obecność tej postaci będzie kluczowa dla fabuły, czy też okaże się jedynie epizodem. Dodano jednak, że z całą pewnością złoczyńca pojawi się w filmie. Obecność aktora nie została potwierdzona przez wytwórnie Lucasfilm czy Disney, ani tym bardziej przez Rona Howarda – reżysera spin-offa o Hanie Solo.

Spencer Wilding

Zobacz również: Harrison Ford kończy z Gwiezdnymi wojnami?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in.: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po filmie Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera będzie miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: CBR / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?