Eva Green w nowym filmie Romana Polańskiego. Zobacz zwiastun Prawdziwej historii!

Do sieci trafił pierwszy zwiastun pierwszego po czteroletniej przerwie filmu Romana Polańskiego o tytule Prawdziwa historia z piękną Evą Green w jednej z głównych ról. My już nowy utwór naszego polskiego reżysera mieliśmy okazję zobaczyć podczas festiwalu w Cannes, o czym przeczytacie tutaj. Poniżej zaś możecie obejrzeć intrygujący zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=2FFjCMcDEAg&feature=youtu.be

Zobacz również: Netflix Originals przemówi po polsku! Holland i Adamik reżyserkami nowego serialu

Based On a True Story jest ekranizacją książki autorstwa Delphine de Vigan, która ukazała się w Polsce pod tytułem Prawdziwa historia. Opowiada historię pisarki (Emanuelle Seigner), która przechodzi ciężki okres w swojej karierze i zaprzyjaźnia się z fanką (Green). Znajomość ta szybko przeradza się w toksyczny związek.

Scenariusz do filmu sporządził Oliver Assayas (Personal Shopper). Produkcja zadebiutowała na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Nie wiemy jeszcze, kiedy trafi do polskich kin.

Źródło: theplaylist.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastunu

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?