Amanda Seyfried dołącza do Clive’a Owena w filmie science-fiction pt. “Anon”

Screen Daily donosi, że aktorka Amanda Seyfried (“Ted 2”, “Ta nasza młodość”) dołączyła do obsady dystopijnego thrillera science-fiction pt. “Anon”. Reżyserem obrazu jest Andrew Niccol (“Gattaca – Szok przyszłości”, “Intruz”). Seyfried miała już okazję współpracować z rzeczonym twórcą podczas realizacji obrazu “Wyścig z czasem“. Aktorka dołączyła zatem do obsady składającej się na razie jedynie z Clive’a Owena (“The Knick,” Ludzkie dzieci”).

“Anon” skoncentruje się na pewnym detektywie (w jego roli wystąpi Clive Owen) żyjącym w świecie, gdzie prywatność i jakakolwiek anonimowość zostały kompletnie zniesione. Kiedy bohater odkrywa kobietę (postać odegra Amanda Seyfried), która nie posiada żadnego cyfrowego śladu, zupełnie nieświadomie trafia na trop nadchodzącej wielkimi krokami, dobrze zaplanowanej i zorganizowanej zbrodni.

Amanda 2

“Anon” zostanie wyprodukowany przez Olivera Simona, Daniela Baura i Andrew Niccola. Z kolei Amanda Seyfried się obecnie na planie kręcenia produkcji Davida Lyncha pt. “Twin Peaks”. Ponadto wystąpi również w “The Last Word” obok Shirley MacLaine.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – magazyn ELLE

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?