Jeph Loeb wyklucza możliwość pojawienia się Ms. Marvel w Inhumans!

Od momentu, kiedy w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. ukazano nam rasę nadludzi dysponujących niezwykłymi umiejętnościami, wielu fanów zaczęło domagać się, aby Kamala Khan/Ms. Marvel pojawiła się w serialu Inhumans. Szef Marvel TV Jeph Loeb wykluczył jednak na chwilę obecną taką możliwość, co potwierdził w rozmowie z The Hastag Show:

W tym momencie nie ma planów, aby coś takiego zrealizować. Nie oznacza to jednak, że tak się nie stanie.

ms marvel dc comics

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Inhumans

Serial Inhumans powstał na podstawie słynnego komiksu Stana Lee i Jacka Kirby’ego z 1965 roku o rasie superludzi z wyjątkowymi mocami. Zobaczymy epicką historię Blacka Bolta – enigmatycznego króla rodu Inhumans, który posiada tak potężny głos, że nawet jego szept może zniszczyć całe miasto. Gdy królewska rodzina Inhumans zostaje rozbita w wyniku wojskowego zamachu stanu, jej członkowie uciekają na Hawaje. Ich zaskakujące interakcje z naturą i ludzkością mogą ocalić nie tylko ich, ale i całą Ziemię…

Marvel’s Inhumans składa się z ośmiu odcinków, a skrócone wersje dwóch pierwszych zostały pokazane 1, 2 i 3 września w kinach IMAX w całej Polsce.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?