Replicas – pierwsze zdjęcie promujące nowy film sci-fi z Keanu Reevesem!

Pierwszy wieczór na nowojorski Comic Conie rozpocznie się panelem, na którym fani kinematografii będą mogli podziwiać Keanu Reevesa i ekipę odpowiedzialną za film Replicas, czyli nowy thriller science fiction z udziałem rzeczonego aktora w roli głównej. W obsadzie ponadto znajdują się Thomas Middleditch (Dolina Krzemowa) i Alice Eve (W ciemność. Star Trek). W związku z powyższym faktem, do sieci wpadło zdjęcie promujące nadchodzące wielkimi krokami widowisko! Znajdziecie je poniżej. Jak Wam się podoba?

1 2

Zobacz również: Tomb Raider – oto Alicia Vikander jako Lara Croft z napiętym łukiem w garści!

Warto tutaj dodać, że Reeves również wyprodukował omawianą produkcję wraz ze swoim partnerem, Stephenem Hamelem i odpowiedzialnym za serię Transformers Lorenzo di Bonaventurą. Scenariusz do obrazu napisał Chad St. John (Londyn w ogniu) na podstawie historii dostarczonej przez drugiego ze wspomnianych powyżej panów. Reżyserem widowiska został Jeffrey Nachmanoff (Pojutrze). Obrazie znajduje się obecnie w fazie post-produkcji.

Replicas opowiada historię pewnego naukowca (Reeves), który traci swoją rodzinę w tragicznym wypadku. Jednakże bohater zdeterminowany jest uratować własną żonę i dzieci poprzez sprowadzenie ich do życia na drodze najnowocześniejszej technologi klonowania.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate, Summit Entertainment

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?