“Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” – Gal Gadot opowiada o Wonder Woman

Już za kilka tygodni Gal Gadot zadebiutuje jako Wonder Woman w “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Z tej okazji trwa oczywiście duża promocja widowiska na całym świecie. W ostatnim wywiadzie dla magazynu Glamour, aktorka powiedziała kilka zdań odnoście swojej bohaterki.

Dla mnie ważne było by pokazać jej niezależność (Wonder Woman). Ona nie polega na mężczyźnie i nie znalazła się tam ze względu na historię miłosną. Nie jest tam po to, by służyć komuś innemu. Ma ogromną siłę i władzę, ale ostatecznie to kobieta obdarzona dużą inteligencją emocjonalną. Myślę, że kobiety są zadziwiające, potrafią pokazać, co czują. Podziwiam kobiety, które są zdolne to robić. Myślę, że to błąd kiedy kobiety ukrywają swoje emocje, by pokazywać że są twarde. Bądźmy tym kim jesteśmy i użyjmy tego jako siły.

Opis dystrybutora (kino): W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

Polska premiera nowego widowiska Zacka Snydera pt. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” odbędzie się1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?