Dwayne Johnson i Zac Efron na nowych zdjęciach z planu “Baywatch”

Jedna z gwiazd “Baywatch”, Zac Efron udostępnił na swoim Twitterze nowe zdjęcia z planu kinowej wersji “Słonecznego patrolu”.

Zdjęcia zobaczycie poniżej:

W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Alexandrę Daddario, Dwayne’a Jonsona, Zaca Efrona, Kelly Rohrbach, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. “Baywatch” to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. Film ma mieć podobno kategorię wiekową R. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu.  Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. “Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach”.

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła “Baywatch” odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu “Piątek 13-go”, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Z kolei funkcję producentów kinowego “Słonecznego patrolu” pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Film zadebiutuje ma zadebiutować 19 maja 2017 roku.

Źródło: comicbook.com, twitter.com/zacefron / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?