Margot Robbie o różnych wersjach stroju Harley Quinn i ewentualnym wyglądzie w sequelu “Legionu Samobójców”

Niedawno aktorka Margot Robbie udzieliła wywiadu dla HelloGiggles, w którym wspomniała jak bardzo czeka na “Legion Samobójców”.

“Myślę, że jestem bardziej podekscytowana niż ktokolwiek inny odnośnie filmu. Kiedy ludzie lubią to, ja nie mogę się doczekać, by to zobaczyć. Nie masz pojęcia, chce zobaczyć to bardziej niż Ty. Myślę, że będzie to tak dobre”.

Aktorka wspomniała, że podpisała kontrakt na film, zanim skończono scenariusz i dobrano obsadę. 

Jednak większą uwagę przykuła dalsza część wywiadu. Margot Robbie dodała, że w komiksach, Harley miała bardzo różne stroje i starała się wraz z ekipą filmową stworzyć jak najlepszy dla swojej postaci.

Robbie w paru zdaniach wypowiedziała się na temat prac nad kostiumem i ewentualnym wyglądzie filmowej Harley Quinn w prawdopodobnym sequelu:

“Wypróbowaliśmy wszelkie wersje kostiumów. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak wiele strojów i jak wiele wersji kostiumu Harley Quinn próbowaliśmy. Wypróbowaliśmy strój błazeński, gorset i spódnicę, czy skórzane spodnie. Próbowaliśmy dosłownie każdego możliwego typu stroju dla niej (Harley Quinn). Naprawdę kocham to, na czym skończyliśmy i kto wie, może w sequelu pójdziemy w jeden z błazeńskich strojów. Myślę, ze jest tam świat nowych możliwości” – dodała aktorka.

https://www.youtube.com/watch?v=wX918VXZn0c

Opis fabuły filmu “Legion Samobójców”:  Dobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

W obsadzie filmu znajdują się: Margot Robbie (Harley Quinn), Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Captain Boomerang), Jay Hernandez (El Diablo), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Viola Davis (Amanda Waller), Adam Beach (Slipknot), Karen Fukuhara (Katana), Jim Parrack (Johnny Frost), Ike Barinholtz i Scott Eastwood.

David Ayer (“Furia”) reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. “Legion Samobójców” zadebiutuje na ekranach polskich kin już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: ew.com, comicbook.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?