“Ghostbusters” z trailerem stworzonym przez fanów!

Zwiastun rebootu “Pogromców duchów” spotkał się z dość mieszanymi opiniami. Niestety, mimo wszystko przeważały komentarze negatywne.

Fani postanowili więc wyciąć niepotrzebne teksty i sceny. Do sieci trafiła w wyniku tego przedsięwzięcia ciekawsza i krótsza wersja oficjalnego trailera. Trzeba przyznać, że wideo to prezentuje się dosyć ciekawie.

Poniżej znajdziecie syntetyczną wersję zwiastuna:

 
Wielu widzów znienawidziło trailer jeszcze przed jego obejrzeniem. Trzeba przyznać, że nie był to najlepszy pierwszy zwiastun, jaki twórcy mogli swojej produkcji sprezentować. Jest za długi, sceny przerywane są zbyt często, a na domiar złego… wcale nie jest zbytnio zabawny.
 
Tutaj możecie obejrzeć oryginał:
 
Ghostbusters” w żeńskim wydaniu zagoszczą na ekranach polskich kin 15 lipca. W głównych rolach zobaczymy Melissę McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon oraz Leslie Jones. Obok walecznych bohaterek pojawią się jednak również: Chris Hemsworth, Andy Garcia czy Bill Murray.
 
 
Jaka jest Wasza opinia? Która wersja prezentuje się lepiej? Dajcie znać w komentarzach!
 
Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?