Dwayne Johnson i Kelly Rohrbach na nowym zdjęciu z planu “Baywatch”!

Dwayne “The Rock” Johnson na bieżąco informuje media o postępach w sprawie powstającej właśnie kinowej wersji “Słonecznego patrolu“. Aktor wrzucił do sieci fotkę, na której widać jego w roli Mitcha Buchannona oraz Kelly Rohrbach jako CJ Parker. Oboje wcielają się więc w dwie najpopularniejsze postaci serii.

W pierwotnej wersji wystąpili: David Hasselhoff, Parker Stevenson, Shawn Weatherly, Billy Warlock, Erika Eleniak, Peter Phelps, Brandon Call oraz Holly Gagnier. Po porażce serialu i jego wznowieniu w 1991 roku, na ekranach pojawiły się również Pamela Anderson i Yasmine Bleeth.

W powstającej właśnie kinowej wersji wystąpią natomiast wspomniani wcześniej Dwayne Johnson oraz Kelly Rothbach, a także Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra czy Hannibal Buress. Na ekranie pojawi się również sam David Hasselhoff!

Reżyserem produkcji jest Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”), a producentami “The Rock”, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Poniżej znajdziecie wspomnianą wcześniej fotografię oraz kilka innych fotek z planu:

baywatchnew

baywatchneww

baywatch

dwayne

 Więcej zdjęć z planu znajdziecie TUTAJ.

 

Film będzie miał kategorię wiekową “R”, a jego premiera nastąpi w 2017 roku.

 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?