“Osobliwy dom pani Peregrine” – pierwsze zdjęcia z nowego filmu Tima Burtona!

Dzięki magazynom Empire oraz Entertainment Weekly mamy pierwszy wgląd w najnowszą produkcję Tima Burton’a pt: “Osobliwy dom pani Peregrine”, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Ransoma Riggis’a. Kadry z filmu możecie zobaczyć poniżej.

Opowieść koncentruje się na 16-letnim Jacobie, który podążając za wskazówkami trafia na tajemniczą wyspę, na której odnajduje ruiny domu pani Peregrine. Podczas zwiedzania opuszczonych sypialń oraz korytarzy dochodzi do wniosku, że byli rezydenci posiadłości nie tyle byli osobliwi co posiadali niezwykłe moce. Niektórzy z nich wciąż mogą żyć.

Jak zapowiada reżyser Tim Burton “Osobliwy dom pani Peregrine” to taka mroczna wersja Mery Poppins. W obsadzie produkcji znaleźli się: Eva Green, Asa Butterfield, Ella Purnell, Chris O’Dowd, Allison Janney, Terence Stamp, Kim Dickens, Rupert Everet oraz Judi Dench i Samuel L. Jackson.

Widowisko powstało dla 20th Century Fox z premierą wyznaczoną na  30 września 2016 roku. Jeszcze nie wiadomo kiedy obraz trafi na ekrany polskich kin.

eva green

miss peregrine asa butterfield 01a

miss peregrine a 0

miss peregrine 002c

restrictions apply df 04202

peregrines

 

A oto plakat produkcji:

mph

Źródło: comingsoon.net/zdjęcia: 20th Century Fox

Stały współpracownik

Pasjonat filmów każdego gatunku (oprócz horrorów) z bezgranicznym zamiłowaniem do seriali telewizyjnych i muzyki filmowej. Autor bloga "Silver Screen" na platformie blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?