Darth Vader wystąpi w filmie o Hanie Solo?

Spencer Wilding, który w kostiumie Dartha Vadera wystąpił w Łotrze 1 (głos Mrocznemu Lordowi Sithów udzielił James Earl Jones), pojawi się w niezatytułowanym filmie o Hanie Solo. Aktor miał być na Fandom Fest w Kentucky przypadającym w ten weekend, jednak jak donosi portal Jedi News, organizatorzy wydarzenia zamieścili informację o nieobecności gościa:

Spencer Wilding nie będzie w stanie pojawić się na wydarzeniu, w związku z kręceniem nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych wojen. Spencer będzie za to obecny w przyszłym roku.

Biorąc pod uwagę, że jedyną produkcją kręconą obecnie z uniwersum Gwiezdnych wojen jest film o Hanie Solo, to wiele wskazuje na udział aktora właśnie w tym projekcie. Jednak nie wiadomo, czy wcieli się on ponownie w Dartha Vadera czy też inną postać. Wilding ma na swoim koncie także inne występy m.in. zagrał strażnika, który zabrał Peterowi Quillowi odtwarzacz kasetowy w Strażnikach Galaktyki.

https://www.youtube.com/watch?v=DW7_syufbVc

Zobacz również: Ron Howard z Chewbaccą na planie filmu o Hanie Solo!

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?