“Power Rangers” – zobacz pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji!

Poniżej przedstawiamy pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu “Power Rangers”, na którym możecie zobaczyć kompletną drużynę tytułowych bohaterów. Nowymi Power Rangersami są tym razem następujący aktorzy: Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack) i Dacre Montgomery (Jason). Samo zdjęcie pochodzi natomiast z magazynu Entertainment Weekly.

power rangers

Mimo iż aktorzy na powyższym zdjęciu nie są ubrani w swoje ikoniczne już, kolorowe kombinezony, to reżyser Dean Israelite wypowiedział się co nieco na ich temat.

Naprawdę włożyliśmy sporo pracy i wysiłku, aby stroje bohaterów znacząco różniły się od tych współcześnie znanych i dostępnych. Jedną z kluczowych zmian jest fakt, że kombinezony Power Rangers nie są tak naprawdę kostiumami, które się na siebie ubiera. Te stroje po prostu materializują się na bohaterach, tak więc mają niemalże metafizyczną wartość dla nich.

Opis dystrybutora filmu: “Power Rangers” wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

Oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, w obsadzie filmu “Power Rangers” znajduje się również Elizabeth Banks (“Pitch Perfect”), która wcieli się w postać Rity Repulsy. Wspomniany z kolei Dean Israelite (“Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj”) wyreżyseruje film na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (“Kong: Skull Island”, “Giganci ze stali”), Burka Sharplessa & Matta Sazama (“Dracula Historia Nieznana”), Zacka Stentza & Ashleya Millera (“X-Men: Pierwsza klasa”, “Thor”) oraz Maxa Landisa (“Kronika”). Producentami “Power Rangers” są Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Rangers

“Power Rangers” pojawią się w amerykańskich kinach za nieco ponad rok, czyli 24 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBookMovie.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?