“Pogromcy duchów” – pierwszy zwiastun filmu!

Sony Pictures właśnie opublikował pierwszy, długo wyczekiwany zwiastun do najnowszych “Pogromców Duchów”, który przypomina kultową już muzykę z oryginalnego filmu sprzed lat. Czy szykuje się kolejny hit?

https://www.youtube.com/watch?v=w3ugHP-yZXw

Opis produkcji: Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

W filmie “Pogromcy duchów III” występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones – w rolach tytułowych bohaterek. Ponadto obsadę produkcji zasilają: Chris Hemsworth – asystent, Andy Garcia – Burmistrz Nowego Jorku, Michael K. Williams – Hawkins, Matt Walsh – Rourke i Neil Casey – główny antagonista obrazu.  W filmie wystąpi też Pat Kiernan w roli prezentera wiadomości, co akurat pokrywa sie z rzeczywistością.

Film “Pogromcy duchów III” wyreżyserował Paul Feig na podstawie scenariusza, który sporządził we współpracy z Katie Dippold. Obraz pojawi sie na srebrnych ekranach 15 lipca 2016 roku.

źródło: ew.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?