Home Again – nowy plakat promujący komedię z Reese Witherspoon!

Wytwórnia Open Road Films opublikowała pierwszy plakat promujący film Home Again, który jest komedią romantyczną z Reese Witherspoon w roli głównej. Grafikę znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

655

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – poznajcie głównego złoczyńce!

Poznajcie Alice Kinney, bohaterkę nowej, współczesnej komedii romantycznej. Kobieta niedawno rozstała się ze swoim mężem. W związku z tym decyduje się rozpocząć zupełnie nowe życie poprzez przeprowadzkę do jej rodzinnego miasta – Los Angeles, razem z dwiema młodszymi siostrami. Podczas nocy, kiedy bohaterka kończy czterdzieści lat, spotyka trzech ambitnych twórców filmowych, którzy są w niemałej potrzebie – koniecznie muszą znaleźć miejsce do życia. Alice zgadza się przyjąć nieoczekiwanych gości pod swój dach, oczywiście nie stałe, lecz początkowy układ pomiędzy nią, a przypadkowymi lokatorami zmienia się w bardzo nieprzewidywalny sposób. Nowa rodzina bohaterki i jej nowy romans szybko spotykają swój kres, kiedy na horyzoncie pojawia się były mąż strudzonej kobiety, z walizką w swojej ręce. Home Again to historia o prawdziwej miłości, przyjaźni oraz rodzinach, które sami tworzymy.

Scenarzystką i reżyserką filmu jest Hallie Meyers-Shyer. Będzie to jej debiut na drugim z rzeczonych przed chwilą stanowisk. Producentką projektu została Nancy Meyers (HolidayPraktykantLepiej późno niż później). Oprócz Witherspoon w obsadzie obrazu znajdują się również: Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen i Lake Bell. Home Again pojawi się w kinach 8 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Open Road Films

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?