“A Beautiful Planet” – Jennifer Lawrence opowiada o naturze w pierwszym zwiastunie obrazu!

Wytwórnia Walt Disney Studios wraz z siecią kin IMAX opublikowała pierwszy trailer oraz plakat ich wspólnego dzieła, którym jest film dokumentalny poświęcony naturze. Tytuł tego obrazu brzmi następująco: “A Beautiful Planet”. Rzeczone materiały wraz z pierwszymi zdjęciami znajdziecie poniżej.

  • Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=WzbHi7Lbz00

  • Plakat:

A Beautiful Planet 5

  • Zdjęcia:

A Beautiful Planet 1

A Beautiful Planet 2

A Beautiful Planet 3

A Beautiful Planet 4

A Beautiful Planet 6

A Beautiful Planet 7

A Beautiful Planet 8

A Beautiful Planet 9

A Beautiful Planet 10

A Beautiful Planet 11

A Beautiful Planet 12

“A Beautiful Planet” oferuje widzom zapierający dech w piersiach portret Ziemi z poziomu kosmosu, zapewniając tym samym niepowtarzalną perspektywę i lepsze zrozumienie naszej Niebieskiej Planety oraz galaktyki.

Film przedstawia oszałamiający obraz Ziemi, a co za tym idzie, efekt działań ludzkich na Niebieską Planetę na przestrzeni wielu lat. Obrazy zostały uchwycone przez astronautów znajdujących się na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Z poziomu kosmosu Ziemia błyszczy nocami wskutek natężenia pola elektrycznego będącego objawem ludzkiej ekspansji – bezpośrednią wizualizacją zmieniającego się świata. Jednakże zadaniem każdego człowieka jest ochrona Niebieskiej Planety. W miarę jak poszerzamy naszą wiedzę o galaktyce, rozwijamy również głębszą więź z miejscem, które nazywamy współcześnie domem.

Narratorem filmu jest znana gwiazda Hollywood, a mowa tutaj o Jennifer Lawrence. Z kolei twórcami obrazu “A Beautiful Planet” są IMAX Entertainment i Toni Myers – darzona dużym uznaniem reżyserka maczająca swe palce w słynnych filmach dokumentalnych takich jak “IMAX: Hubble 3D” i “Stacja kosmiczna (IMAX 3D)”. Omawiana produkcja oferuje inspirujący wgląd w naszą rodzimą planetę oraz pełne nadziei spojrzenie na przyszłość ludzkości.

Toni stworzyła niezwykły film, który w wyjątkowy sposób obrazuje surowe piękno naszej planety.

Powiedział Greg Foster – starszy wiceprezes i dyrektor generalny IMAX Corporation of IMAX Entertainment.

Pokazy filmu “A Beautiful Planet” zaplanowano na 29 kwietnia 2016 roku w kinach IMAX oraz IMAX 3D.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?