Henry Cavill wypowiada się o skończonym “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”!

Na pierwszych pokazach testowych “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” wzbudził bardzo mieszane uczucia, co podobno doprowadziło studio Warner Bros. to rozważań nad przebudowaniem całego uniwersum, o czym możecie poczytać TUTAJ. Podczas gali Oscarowej dziennikarze zadali kilka pytań Henry’emu Cavillowi, który jest odtwórcą roli Clarka Kenta, a także miał okazję widzieć już skończony film dwukrotnie. Spytany o to po czyjej stronie opowiedziałby się w superbohaterskim pojedynku zdecydowanie wskazał na Supermana, jako tego, który “Posiada większą moc, kocha wszystkich i zawsze chce robić rzeczy dobre”. Na koniec został poproszony o wyrażenie swojej opinii o filmie, która zawarła się w trzech słowach. Według aktora nowe dzieło Zacka Snydera to film “Epicki, porywający oraz spektakularny wizualnie“.

Opinia o filmie aktora, który zagrał w nim główną rolę rzadko kiedy jest negatywna, jednak fani również w nowe dzieło Snydera wierzą. Świadczy o tym fakt, jak ogromną popularnością cieszą się bilety na pokazy “Dawn of Justice”. Kto ma na temat tego widowiska rację, będziemy mogli przekonać się już 1 kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=Cle_rKBpZ28

Opis dystrybutora (kino):

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

W  obsadzie znaleźli się m.in. Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Amy Adams (Lois Lane) i Jeremy Irons (Alfred).

źródło:comicbookmovie.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?