Letnie wieczory z Samsung Smart TV – filmowe nowości w Cineman VOD!

Tego lata w repertuarze Cineman VOD miłośnicy kina znajdą wyjątkowe filmowe hity i absolutne nowości. W serwisie zadebiutowała właśnie biograficzna opowieść Odyseja, w której Kapitan Cousteau, główny bohater filmu, zabiera nas w fascynujący rejs przez rafy koralowe, ławice egzotycznych ryb i bezkresne oceany. Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w telewizorach Samsung Smart TV.

Filmowe nowości w aplikacji Cineman VOD

Aplikacja Cineman VOD dostępna w Samsung Smart TV pozwala korzystać z bogatej biblioteki filmów, która co miesiąc rozszerza się o nowe tytuły. Wśród oferowanych produkcji znajdziemy między innymi relacje z niezwykłych podróży, takie jak: Wyprawa Kon-Tiki, Samotny rejs, „Wysoka fala”, czy „Wielki błękit”. W serwisie dostępna jest także sekcja CinemArt, gdzie do wyboru są produkcje dystrybuowane przez Gutek Film, w tym dobrze znana fanom Pedro Almodóvara „Julieta” oraz najlepsze filmy spod znaku Nowych Horyzontów, np. „Śmierć Ludwika XIV”. Warto także obejrzeć „To tylko koniec świata”, najnowszy film Xaviera Dolana, który otrzymał Grand Prix na Festiwalu Filmowym w Cannes lub kontrowersyjny koreański thriller „Służąca”. Miłośnicy mocnych wrażeń w Cineman VOD mają do wyboru bogatą ofertę filmów akcji i thrillerów, takich jak „John Wick 2”, „Dzień Patriotów”, „Dziewczyna z pociągu” czy oscarowy hit Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych”. Gratka czeka także fanów komedii, którzy w repertuarze znajdą między innymi. „Złe mamuśki” czy nominowany do Oscara „Toni Erdmann”.

odyseja_01.jpg

„Odyseja” po raz pierwszy w Cineman VOD

Film opowiada niezwykłą historię badacza mórz. Dzięki jego działalności świat po raz pierwszy zainteresował się życiem oceanów i docenił tajemnicze piękno podwodnych głębin. Akcja sięga 1946 roku, kiedy to Jacques Cousteau (w tej roli Lambert Wilson) z rodziną mieszkają w domu położonym nad Morzem Śródziemnym. Kapitan Coustea w dzień nurkuje, a nocą ogląda gwiazdy. Sielankę burzą jego ambicja i żądza przygód. Pragnie podążać za ideą podwodnych miast oraz wizją przeszczepiania ludziom skrzeli. Piękną scenerię bezkresu oceanów, raf koralowych i barw podmorskiego życia dopełnia muzyka skomponowana przez Alexandra Desplata, laureata Oscara za „Grand Budapest Hotel”.

odyseja_02.jpg

Jak skorzystać z aplikacji Cineman VOD?

Aby skorzystać z usługi wystarczy znaleźć aplikację w Samsung Smart TV lub odwiedzić stronę www.cineman.pl. Następnie należy wybrać odpowiadającą nam produkcję spośród ponad 1200 filmów i dokonać płatności – za pojedynczy film lub zestaw miesięczny. Transakcji można dokonać za pomocą przelewu, karty lub SMS. Aplikacja Cineman VOD jest dedykowana wyłącznie posiadaczom telewizorów Samsung Smart TV, w tym najnowszych modeli QLED TV. Bezpłatny dostęp do filmów z kategorii CinemanFree pomoże poznać funkcjonalność aplikacji.

qled_tv.jpg

Źródło: Samsung

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?