Zakończono zdjęcia do Jurassic World: Fallen Kingdom!

Zakończono właśnie zdjęcia do drugiej części Jurassic World, której podtytuł brzmi Fallen Kingdom. Z tej okazji reżyser filmu J. A. Bayona postanowił umieścić na swoim profilu twitterowym zabawny gif z tańczącym Chrisem Prattem. Ponadto podsumował całe wydarzenie w sposób następujący:

Oto zakończenie zdjęć do Jurassic World: Fallen Kingdom! Cóż za podróż. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego.Gratulacje reżyserowi, obsadzie i ekipie filmowej złożył także Colin Trevorow:


Co prawda fabuła obrazu nie jest jeszcze znana, jednak reżyser niedawno porównał Jurassic World: Fallen Kingdom do Gwiezdnych wojen: Imperium kontratakuje oraz Star Trek II: Gniew Khana. Mowa tu była o posiadaniu przez oba filmy mroczniejszego klimatu w stosunku do poprzednich części, czyli odpowiednio brazów Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja i Star Trek: Film. Widzowie zobaczą także powrót Jeffa Goldbluma w roli Dr. Iana Malcolma, który jest doskonale znaną postacią z pierwszej odsłony Parku Jurajskiego. W wypowiedzi udzielonej wcześniej dla Entertainment Weekly Goldblum opowiedział o nadchodzącym filmie i pracy z reżyserem:

W naszej rozmowie, był bardzo skupiony na chciwości, która przewija się w filmach z tego uniwersum. Ponadto zwraca także uwagę na różne oblicza nauki, a także to, w jak fascynujący sposób nasz gatunek potrafi odnaleźć się w świecie rzeczywistym oraz wyimaginowanym. Bardzo mnie to ciekawi i nie mogę się wręcz doczekać. Mam jednak kilka rzeczy do zrobienia. Staram się być też sumienny, pracując nad tym każdego dnia.

Zobacz również: Poznaliśmy oficjalny tytuł drugiej odsłony Jurassic World!

J.A. Bayona (NiemożliweSiedem minut po północy) wyreżyseruje Jurassic World: Fallen Kingdom na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Justice Smith, Rafe Spall, Ted Levine, Jeff Goldblum i Daniella Pineda. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: EW / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?