Keanu Reeves i jego zdanie na temat filmu “John Wick: Chapter Two”

“John Wick: Chapter Two” to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany sequel filmu o bohaterze, który nie posiada superumiejętności. Prace na planie zdjęciowym już się zakończyły, a premiera filmu zapowiedziana została na 10 lutego 2017 roku. Za sequel świetnie przyjętej jedynki, która dostarczyła kupę zabawy fanom kina zemsty, przepełnionego akcją i połamanymi kończynami, odpowiada współreżyser “Johna Wicka” – Chad Stahelski

W rozmowie z IGN, Keanu Reeves zdradził, że “Chapter Two”, którego akcja przenosi się do Rzymu, przeniesie się jeszcze głębiej w świat podziemia i płatnych zabójców.

Zadaliśmy sobie pytanie – o czym będzie kolejna część? Jak ta historia ma się kontynuować? Postanowiliśmy otworzyć się na ten podziemny świat. Świat pełen zabójców. W dwójce dojdzie do ewolucji akcji – jeśli pierwsza część posiada czarny pas karate, to kontynuacja ma czarny pas trzeciego stopnia. To naprawdę kawał świetnej zabawy z kapitalnym bohaterem.

john wick 20

Część druga wprowadzi do filmu nowe postacie, co wydaje się być sprawą oczywistą. Keanu Reeves ponownie połączy swe siły z kolegą z “Matrixa” – Laurencem Fishbournem. Reeves zdradził, iż jego koledze przypadnie rola “The Bowery King”, co możnaby przetłumaczyć jako “Król przedmieści, pełnych bezdomnych i włóczęgów”. Nie wiadomo jednak czy postać ta poczuje gniew głównego bohatera, czy jednak poda mu pomocną dłoń.

Laurence odgrywa naprawdę świetną rolę gościa z Podziemia, którego nazywają The Bowery King. Wnosi dużo humoru, inteligencji, charyzmy i zafascynowania – to naprawdę niesamowity aktor. To zaszczyt grać ponownie u jego boku.

W filmie powrócą też Bridget Moynahan i Ian McShane. Na ekranie dane nam będzie ujrzeć również Ruby Rose, Petera Stormare’a oraz Commona. W roli głównej wystąpi oczywiście Keanu Reeves.

“John Wick: Chapter Two” zagości w kinach 10 lutego 2017 roku.

Źródło: IGN / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?