Przygotujcie się na czwartą część “High School Musical”!

Tak to prawda. Disney Channel po przeszło 10 latach od premiery swojego przebojowego musicalu, który z miejsca stał się globalnym fenomenem, planuje kolejny już raz wznowić przynoszącą ogromne dochody serię. Szykujcie się zatem na jeszcze jeden powrót do liceum East High!

Czwarta odsłona będzie kontynuacją poprzedniczek, a jak dobrze fani tego musicalu wiedzą, ostatnia z nich była swoistym zakończeniem i podsumowaniem przygód znanych i lubianych bohaterów. Zatem kolejna części przedstawi zupełnie nowe postacie, a co za tym idzie, widzowie kolejny raz zobaczą pojedynek pomiędzy dwiema drużynami koszykarskimi, a mowa tutaj o zespołach Wildcats i West High Knights, lecz tym razem w całkowicie odmienionym składzie.

High School Musical 1

Reżyserem “High School Musical 4” jest Jeffrey Hornaday (“Teen Beach Movie”), który również podjął się funkcji choreografa rzeczonego obrazu. Z kolei kierownikami obsady są: Jason La Padura, Natalie Hart, i Kendra Patterson.

Scenarzystami produkcji natomiast zostali Dan Berendsen (“Hannah Montana. Film”) i Peter Barsocchini (twórca poprzednich trzech odsłon “High School Musical”). Producentami wykonawczymi “High School Musical 4″ są ponownie Bill Borden i Barry Rosenbush.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – kard z filmu “High School Musical 3: Ostatnia klasa”

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?