Darth Vader miał pojawić się w Strażnikach Galaktyki?

Prezes Marvel Studios Kevin Feige wyjaśnił o co chodziło z faktem, że Lord Sithów miał pojawić się w Strażnikach Galaktyki vol. 2. Już wcześniej z resztą można było skojarzyć, że ten film bierze dużo z produkcji Lucasa. Kto chciałby zobaczyć Lorda Vader’a obok Groota?

Z resztą jak sam powiedział: 

Od zawsze planowaliśmy ujawnić w którymś momencie, że Peter Quill jest człowiekiem. Pochodzi z Ziemi.  Przez długi czas myślałem, że najlepiej jeśli w filmie znajdzie się scena: Quill jest w statku kosmicznym. Rozmawia z jakimiś obcymi. Przypadkiem strąca na podłogę swoją torbę, jeden z obcych schyla się i podnosi figurkę Dartha Vadera. Pyta: “Co to jest”? 

Dodał także: 

Na skróty: James Gunn stwierdził, że wpadł na ciekawszy pomysł: Co jeśli Quill miałby walkmana, i słuchał muzyki? Uznaliśmy, że to milion razy lepsze. Nawiązanie do Gwiezdnych wojen byłoby tylko nerdowskim puszczeniem oka w stronę fanów, a koncept muzyki zmieniłby cały film.

Zobacz także: R2-D2 ze Starej Trylogii Gwiezdnych wojen sprzedany za prawie 3 mln dolarów!

darth vader rogue one details

Źródło: heroicwollywood.com Ilustracja wprowadzenia: Mat. Prasowe

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?