Jakie postacie pojawią się na planie Epizodu VIII w Dubrowniku?

Jak wiemy, od kilkunastu dni trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć do Epizodu VIII Gwiezdnych Wojen. Osoby postronne powinny zostać wyproszone z planu lada dzień, kiedy to wkroczą na niego członkowie obsady? Kto będzie wśrod nich? Sieć obiegła własnie informacja jakoby mieli to być…Daisy Ridley oraz Mark Hamill!

Cast

A więc to właśnie Luke Skywalker oraz Rey pojawią się wsród kamiennych zabudowań, które powstają własnie w Chorwacji! Co jednak będą tam robić? Jakie są Wasze opinie i teorie na ten temat? Czy będzie to element treningu bohaterki? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Opis produkcji: Epizodu VIII Gwiezdnych Wojen trafi do kin 14 grudnia 2017 roku.Bliższe szczegóły fabuły nie są znane, poza faktem, że film będzie bezpośrednią kontynuacją zdarzeń przedstawionych w “Przebudzeniu Mocy”. Reżyserią zajmie się tym razem Rian Johnson, który odpowie również za scenariusz. J.J. Abrams obejmie stanowisko producenta. Wedle wcześniej ujawnionych informacji, powrócić ma obsada z Epizodu VII, a nowym nabytkiem będą m.in Benicio Del Toro (“Sicario”) oraz Laura Dern (“Park Jurajski”).

Źrodło: makingstarwars.net/ilustracja wprowadzenia: makingstarwars.net

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?