Czy taki podtytuł nosić będzie ósmy epizod “Gwiezdnych Wojen”?!

Czymże byłyby prace nad nową odsłoną “Gwiezdnych Wojen” bez wycieków z planu produkcji i potencjalnych spoilerów, prawda? Co jakiś czas fotoreporterzy dostarczają nam nową dawkę zdjeć z planu i nnego typu prezentów. Jednym z nich może być zdjęcie, które dopiero co wyciekło do sieci. Co w nim nazdzwyczajnego? A to, że prawdopodobnie zdradza nam podtytuł filmu, za którego reżyserię odpowiada Rian Johnson. Trudno ocenić czy jest to prawdziwe zdjęcie, czy po prostu zwykły fake. Jeśli fotografia jest autentyczna, to pełen tytuł ósmego epizodu, brzmieć będzie “Star Wars: Tale of the Jedi Temple”! Podtytuł ten bezpośrednio odnosiłby się do pierwszej światyni Jedi, o której mówiono w “Przebudzeniu mocy”. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy podoba Wam się ten potencjalny tytuł filmu!

star wars 480x640

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z Dubrownika, gdzie ekipa kręci część zdjęć do filmu. Podobno ludzie z Disneya sprawdzają różne lokacje na terenie Meksyku, w poszukiwaniu nieziemsko wyglądających jaskiń i grot. Wszelkie inne informacje trzymane są w tajemnicy. 

Star Wars VIII Set Lights

Star Wars Set Lights

image 115

image 113

image 111

image 110

Premiera filmu zapowiedziana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: makingstarwars.net / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?