Home Again – nowy zwiastun komedii z Reese Witherspoon!

Wytwórnia Open Road Films opublikowała pełny zwiastun swojej nowej komedii romantycznej zatytułowanej Home Again, w której główną rolę gra utalentowana Reese Witherspoon. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=y-oFOgFB2uM

Zobacz również: Daddy’s Home 2 – Ferrell i Wahlberg powracają w zwiastunie kontynuacji zabawnej komedii!

Poznajcie Alice Kinney, bohaterkę nowej, współczesnej komedii romantycznej. Kobieta niedawno rozstała się ze swoim mężem. W związku z tym decyduje się rozpocząć zupełnie nowe życie poprzez przeprowadzkę do jej rodzinnego miasta – Los Angeles, razem z dwiema młodszymi siostrami. Podczas nocy, kiedy bohaterka kończy czterdzieści lat, spotyka trzech ambitnych twórców filmowych, którzy są w niemałej potrzebie – koniecznie muszą znaleźć miejsce do życia. Alice zgadza się przyjąć nieoczekiwanych gości pod swój dach, oczywiście nie stałe, lecz początkowy układ pomiędzy nią, a przypadkowymi lokatorami zmienia się w bardzo nieprzewidywalny sposób. Nowa rodzina bohaterki i jej nowy romans szybko spotykają swój kres, kiedy na horyzoncie pojawia się były mąż strudzonej kobiety, z walizką w swojej ręce. Home Again to historia o prawdziwej miłości, przyjaźni oraz rodzinach, które sami tworzymy.

Scenarzystką i reżyserką filmu jest Hallie Meyers-Shyer. Będzie to jej debiut na drugim z rzeczonych przed chwilą stanowisk. Producentką projektu została Nancy Meyers (HolidayPraktykantLepiej późno niż później). Oprócz Witherspoon w obsadzie obrazu znajdują się również: Pico Alexander, Nat Wolff, Jon Rudnitsky, Michael Sheen, Candice Bergen i Lake Bell. Home Again pojawi się w kinach 8 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?